رد کردن لینک ها

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت آسیم سامه نماینده انحصاری AIIS در ایران، تیم جوان و با تجربه ما تصمیم دارد با فراهم آوردن اطلاعات به روز در مورد کشور استرالیا از کسانی که علاقمند به کار، تحصیل، مهاجرت و سرمایه گذاری در استرالیا هستند، پشتیبانی نماید. فعالیت شرکت آسیم سامه محدود به مشاوره و فراهم آوردن اطلاعات لازم در زمینه های مرتبط می باشد. ما مفتخریم تا شما را به شرکت های استرالیایی فعال در این زمینه معرفی نماییم و در تمام مسیر همراهتان باشیم.

به پشتوانه تیم با تجربه و کارآمد استرالیایی که سال ها در زمینه تحصیل، سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار تجاری فعالیت کرده اند، می توانیم شما را برای رسیدن به اهدافتان به بهترین شکل راهنمایی کنیم.

ما بر این هستیم که با استفاده از این تجربیات تمامی افرادی که به دنبال مهاجرت و یا سرمایه گذاری در استرالیا هستند کمک کنیم.

از دیگر مواردی که ما به آن مفتخر هستیم، پشتیبانی همه جانبه از متقاضیان پس از ورود به استرالیا می باشد. بسیاری از شرکت ها و وکلای مهاجرت بهترین پشتیبانی و خدمات را برای دریافت ویزا ارایه می دهند که خدمات آنها قابل تقدیر است. اما تجربه زندگی در استرالیا به تیم ما ثابت کرده است برای رسیدن به هدف اقامت یا تحصیل در استرالیا فقط ویزا کافی نیست.

یکی از مهمترین مراحل رسیدن به نتیجه مطلوب اقداماتی است که پس از ورود به استرالیا نیاز به انجام آن دارید. اولین سال دریافت ویزا و ورود به استرالیا می تواند تعیین کننده مسیر زندگیتان باشد.

ما برای پشتیبانی از شما اینجاییم. تیمی متشکل از افرادی که انگلیسی زبان اول آنهاست و در استرالیا به دنیا آمده اند و یا بیش از 30 سال در این کشور زندگی کرده اند، این اطمینان را به شما می دهد که اطلاعات فراهم شده برای شما از منابع موثق و با مدارک می باشد.

 1. خدمات مشاوره ای مهاجرت و اخذ ویزا استرالیا
 2. خدمات مشاوره ای کاریابی و پیدا نمودن شغل مناسب با تخصص و تحصیلات شما
 3. همراهی شما برای آشنایی و آموزش مهارت های زندگی و کاری لازم متناسب با شغل یافت شده در استرالیا
 4. همراهی شما در کشور اشترالیا بعد از اخذ ویزای شما برای شروع و فراهم نمودن امکانات اوایه و اساسی زندگی مانند : خرید یا اجاره خانه ، وسیله نقلیه ، باز کردن حساب بانکی و دریافت کد مالیاتی
 5. آموزش و همراهی شما در محیط کار و محل زندگی در کشور استرالیا
 6. خدمات مشاوره ای برای اخذ ویزای دائم استرالیا
 7. مشاوره برای امور سرمایه گذاری درکشور استرالیا همراه با پروژه های بسیار عالی آماده برای سرمایه گذاری و در حال تکمیل
 8. خدمات مشاوره ای برای راه اندازی بیزینس شخصی خودتان در خاک استرالیا و انجام اموری بیزینسی شامل:
 • تهیه بیزنس پلن
 • شروع بیزنس و ثبت آن
 • مقررات و قوانین مورد نیاز دولتی
 • مبادلات تجاری
 • مدیریت هزینه ها و اجرا
 • راهکارهای استخدامی
 • مشاوره مالی در مورد تامین وام
 • حسابداری و مالیات
 • گزارش مالی و محاسبه سود و زیان
با ما در تماس باشید
بازگشت به بالای صفحه